Penzion Slunce

ubytovanie Cerna v Posumavi
 

*** Penzion Slunce / ubytovanie Cerna v Posumavi

Penzion Cerna v Posumavi Slunce
Ubytovanie na Lipne :
Rodinný penzión Slnko s príjemnou atmosférou sa nachádza v známej turistickej oblasti južných Čiech v Černé v Pošumaví, cca 300 m od jazera Lipno.

Penzión Slunce ponúka :
ubytovanie v 8 dvoch až štvorlôžkových izbách, z toho niektoré majú balkón do záhrady. Celková kapacita je 23 lôžok a 4 prístelky, ktoré sú vhodné pre deti. Každá izba má kompletné sociálne zariadenie a TV.

Černá v Pošumaví ubytovanie Penzion Slunce služby :
Súčasťou penziónu je spoločenská miestnosť s krbom, TV / SAT, šípky. Nájdete tu tiež úschovňu bicyklov alebo lyží, stolný tenis (ping-pong), stolný futbal. Ubytovanie je s raňajkami. Vlastné oplotené parkovisko (v cene). K dispozícii je hosťom aj záhrada s ohniskom a posedenie.

Dovolenka Lipno penzión Slunce Černá v Pošumaví aktivity:
Pri jazere je požičovňa lodí a vodných bicyklov, prístav pre jachty. Tenisové kurty 8 km aj v zime. V okolí vedú značené cyklostezky, futbalové ihrisko užívanie zadarmo. Lipno ponúka príjemné piesočnaté pláže, tobogán, vodné športy - plávanie, Windsurfing, Yachting, požičovňu plachetníc a katamaránov, rybárčenie (predaj nástražných rybičiek a povolenky). Ďalšie aktivity v okolí - jazda na koňoch, golf, masáže, sauna, vírivka.

V zime korčuľovanie na zamrznutom jazere, lyžovanie - podmienky pre bežkárov aj pre zjazdové lyžovanie, detský vlek vo Frymburku (3km), lyžiarsky areál Kramolín (14km), 5 zjazdoviek, nočné lyžovanie, lyžiarsky areál v rakúskom Hochfichtu.
 
Penzion Slunce ubytovanie Černá v Pošumaví Historické pamiatky a kultúra v okolí:
Český Krumlov - zámok a divadlo s otáčavým hľadiskom (jediné v Európe), múzeum voskových figurín, múzeum mučiacich nástrojov, galéria, hudobné festivaly, slávnosti 5listej ruže. Hluboká nad Vltavou - svetoznámy zámok, ZOO a lovecký zámoček, možnosť jazdy na koni, letná plaváreň.
Penzion Cerna v Posumavi Slunce - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Cerna v Posumavi Slunce - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Cerna v Posumavi Slunce - Izby s vlastnou toaletouPenzion Cerna v Posumavi Slunce - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: